Director: prof. Ovidiu Hotca
Declaratie de avere Apasa aici
Declaratie de interes Apasa aici
Director adj.: prof. Pop Stefan
Declaratie de avere Apasa aici
Declaratie de interes Apasa aici
Consiliul de administratie:
- Hotca Ovidiu – director
- Pop Stefan – director adj.
- Ardelean Adrian Eugen – profesor
- Miclaus Mihai – profesor
- Fanea Constantin – consilier local
- Andreka Adrian Dan – consilier local
- Grigoras Ioan – reprezentant Primar
- Andriuca Cristina – reprezentant parinti
- Oros Flavia – reprezentant agenti economici
- Pausan Calin – reprezentant agenti economici
- Dumitrescu Ana – reprezentant agenti economici
Feher Benedicta – administrator financiar
Cosma Gheorghe – administrator patrimoniu
Comiati Liliana – secretar sef
Frond Maria – secretar
Jula Monica – bibliotecar
Marita Irina – laborant
Ardelean Eugen – analist programator
Peto Stefan – paznic
Sarca Grigore – paznic
Crisan Ioan – paznic
Frond Imre – muncitor
Balla Geza – muncitor
Sabo Mia – ingrijitor curatenie
Cseh Irina – ingrijitor curatenie
Pop Viorica – ingrijitor curatenie
Sandor Silvia – ingrijitor curatenie
Comisii:
Limbă și comunicare
Pampa Maria Lb.română Responsabil arie curriculară
Roșu Georgeta Lb.română Membru
Crăciun Otilia Lb.română Membru
Sâncean Emilia Lb.română Membru
Solomon Flavius Lb.engleză Membru
Pusta Simona Lb.engleză Membru
Chiver Ancuţa Lb.franceză Membru
Feher Oana Lb.franceză Membru
Matematică şi ştiinţe ale naturii
Miclăuş Adriana Matematică Responsabil arie curriculară
Ardelean Eugen TIC Membru
Bărbuş Nadia Fizică Membru
Bud Rodica Chimie Membru
Halasz Simona Matematică Membru
Jurchiş Ion Dan Matematică Membru
Miclăuş Mihai Chimie Membru
Pintea Angelica Fizică Membru
Vraja Cornelia Biologie Membru
Om şi societate
Hotca Otilia Istorie Responsabil arie curriculară
Hotca Ovidiu Istorie Membru
Ciurică Matei Istorie Membru
Costin Marius Istorie Membru
Tulbure Călin Filosofie Membru
Obsitos Octavian Geografie Membru
Hârţa Anca Geografie Membru
Malanca Mihaela Religie ortodoxă Membru
Tămaş Veturia Religie Greco-catolică Membru
Mureşan Irina Psiholog Membru
Negrea Mariana Psihologie Membru
Ed. Fizică şi sport
Pintea Radu Ed.fizică Responsabil catedră
Handrău Ioan Ed.Fizică Membru
Sălăgean Daniela Ed.Fizică Membru
Tehnologii :
Mecanică, electronică și automatizări, fabricarea produselor din lemn
Frăţilă Viorel Maistru Mecanică Responsabil arie curriculară
Bilţ Irina Mecanică Membru
Hofer Vanda Mecanică/metalurgie Membru
Moiş Grigore Fabr.prod. din lemn Membru
Pop Ştefan Electrotehnică Membru
Contra Samuel Maistru mecanic auto Membru
Lohan Viorica Mecanică Membru
Pal Nicolae Maistr. Mecanica Membru
Bîrlea Petre Maistr. Mecanica Membru
Tehnologii: economic, turism și alimentație, protecția mediului, agricultură
Bartiş Marinela Horticultură Responsabil arie curriculară
Fanea Irina Alimentatie publică și turism Membru
Feher Ioan Alimentatie publică și turism Membru
Jurje Roxana Alimentatie publică și turism Membru
Ilea Georgeta Economic, administrativ, comerț Membru
Pop Angelica Economic, administrativ, poștă Membru
Horotan Luminiţa Protecția mediului Membru
Călăuz Raluca Protecția mediului Membru
Hotca Dorina Maistru comerț Membru
7. COMISIA METODICĂ „Diriginți”
Coordonatorul pentru proiecte și programe educative și extrașcolare Fanea Irina
Nr. crt. | Clasa | Diriginte | Nr. crt. | Clasa | Diriginte | |
1 | IX A | Pintea Violeta | 17 | XII E | Miclăuș Mihai | |
2 | IX B | Halasz Simona | 18 | IX E | Bilț Irina | |
3 | IX C | Miclăuş Adriana | 19 | IX F | Hotca Dorina | |
4 | IX D | Jurje Roxana | 20 | X E | Frățilă Viorel | |
5 | X A | Hofer Vanda | 21 | X F | Pintea Radu | |
6 | X B | Călăuză Raluca | 22 | XI F | Jurchis Ion | |
7 | X C | Pop Angelica | 23 | XI G | Pal Nicolae | |
8 | X D | Feher Ioan | 24 | V | Crăciun Otilia | |
9 | XI A | Barbus Nadia | 25 | VI | Lohan Viorica | |
10 | XI B | Pop Raluca | 26 | VII | Vraja Cornelia | |
11 | XI C | Bartis Marinela | 27 | VIIII | Pampa Maria | |
12 | XI D | Fanea Irina | 28 |
A DOUA SANSĂ ANUL I |
Moiș Grigore | |
13 | XII A | Ardelean Eugen | 29 |
A DOUA SANSĂ ANUL II |
Handrău Ioan | |
14 | XII B | Bud Rodica | 30 |
A DOUA SANSĂ ANUL III |
Roșu Georgeta | |
15 | XII C | Solomon Flavius | 31 |
A DOUA SANSĂ ANUL IV |
Pusta Simona | |
16 | XII D | Obșitoș Octavian | 32 | IXFR | Ilea Georgeta |